image description

Om oss

Ronneby Brunn Hotell

Kontaktpersoner

Ronneby Brunn Hotell

VD
Christian Mörkstedt
Tel +46 457 750 00
christian.morkstedt@norlandia.se

Bokningschef
Eva Palmgren
Tel + 46 457 750 00
eva.palmgren@ronnebybrunn.se

Kökschef
Simon Svensson
Tel + 46 457 750 00
koksmastare@ronnebybrunn.se

Restaurangchef
Lisa Fleron
Tel + 46 457 750 00
Mobil +46 768 77 99 15
lisa.fleron@ronnebybrunn.se

Operativ chef
Michael Fransson
Tel + 46 457 750 00
Mobil +46 730 30 64 73
michael.fransson@ronnebybrunn.se

 

vVD
Marcus Thell
Tel + 46 457 750 00
Mobil + 46 708 77 37 11
marcus.thell@ronnebybrunn.se

Säljchef Kongress
Stefan Carlsson
Tel +46 457 750 00
Mobil +46 709 78 24 57
stefan.carlsson@ronnebybrunn.se

Säljchef Konferens
Andreas Petersson
Tel +46 457 750 37
Mobil +46 730 53 27 27
andreas.petersson@ronnebybrunn.se

Ekonomi
Annika Carlsson
+46 457 750 00
Ekonomi@ronnebybrunn.se

Konferenschef
Murat Gorica
Tel + 46 457 750 00
konferens@ronnebybrunn.se

Spachef
René Ekholm
Tel. + 46 457 750 93
Mobil +46 724 51 51 32
Rene.Ekholm@ronnebybrunn.se

Biträdande spachef
Marie Sahlén
Tel. + 46 457 750 93
Mobil +46 730471112
marie.sahlen@ronnebybrunn.se

Underhållschef
Eddy Olsson
Tel + 46 457 750 00
Mobil + 46 739 58 17 89
eddy.olsson@ronnebybrunn.se

Fastighetschef
Thomas Petersson
Tel + 46 457 750 00
Mobil + 46 708 72 07 91
thomas.petersson@strandborgholm.se

Boka online eller ring oss på 0457-750 00

Erbjudanden just nu
Välj erbjudande & paket
Antal personer
st.

Ange hur många är ni i sällskapet

image descriptionVuxna
+ -
image description7-15 år
+ -
image description0-6 år
+ -
image descriptionRum
+ -
Datum

Vill du ha erbjudanden & kampanjnyheter direkt till din inbox?

Vill du ha erbjudanden & kampanjnyheter direkt till din inbox?