image description

Om oss

Ronneby Brunn Hotell

Kontaktpersoner

Ronneby Brunn Hotell

VD
Christian Mörkstedt
Tel +46 457 750 00
christian.morkstedt@norlandia.se

Bokningschef
Eva Palmgren
Tel + 46 457 750 00
eva.palmgren@ronnebybrunn.se

Kökschef
Simon Svensson
Tel + 46 457 750 00
koksmastare@ronnebybrunn.se

Restaurangchef
Lisa Fleron
Tel + 46 457 750 00
Mobil +46 768 77 99 15
lisa.fleron@ronnebybrunn.se

 


vVD
Marcus Thell
Tel + 46 457 750 00
Mobil + 46 708 77 37 11
marcus.thell@ronnebybrunn.se

Säljchef Konferens & Marknadschef
Henrik Svensson
Tel +46 457 750 00
Mobil +46 709 66 68 37
henrik.svensson@ronnebybrunn.se

Säljchef Kongress
Stefan Carlsson
Tel +46 457 750 00
Mobil +46 709 78 24 57
stefan.carlsson@ronnebybrunn.se

Konferenschef
Murat Gorica
Tel + 46 457 750 00
Mobil +46 702 65 66 09
konferens@ronnebybrunn.se

Spachef
Mari Lax
Tel + 46 457-750 00
Mobil + 46 723 – 53 77 70
spamanager@ronnebybrunn.se

Ekonomi
Annika Carlsson
Tel. + 46 457 750 00
ekonomi@ronnebybrunn.se

Underhållschef
Eddy Olsson
Tel + 46 457 750 00
Mobil + 46 739 58 17 89
eddy.olsson@ronnebybrunn.se

Fastighetschef
Thomas Petersson
Tel + 46 457 750 00
Mobil + 46 708 72 07 91
thomas.petersson@strandborgholm.se

Boka online eller ring oss på 0457-750 00

Erbjudanden just nu
Välj erbjudande & paket
Antal personer
st.

Ange hur många är ni i sällskapet

image descriptionVuxna
+ -
image description7-15 år
+ -
image description0-6 år
+ -
image descriptionRum
+ -
Datum
icon22

Vill du ha erbjudanden & kampanjnyheter direkt till din inbox?

Vill du ha erbjudanden & kampanjnyheter direkt till din inbox?